Сайт за любознателни деца – достъпно и разбираемо обяснение на явленията в природата и научните закони под формата на игра

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА УЧЕНИЧЕСКИТЕ ОЛИМПИАДИ ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2019 – 2020 ГОДИНА


Учебна 2019/2020 година

Национален спортен календар на МОН за учебната 2019/2020 година, утвърден със Заповед № РД09-2273 от 11.09.2019 г. на министъра на образованието и науката (публ. 12.09.2019 г.)

Правила за организиране и провеждане на Ученическите игри през учебната 2019/2020 г.

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА УЧЕНИЧЕСКИТЕ ОЛИМПИАДИ ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2019 – 2020 ГОДИНА

1.ОБЩИНСКИ КРЪГ

Класове и състезателни групи, за които се провежда общински кръг

Ученическа олимпиада Класове Брой

Състеза

телни групи

Време на

провеждане

Знам и мога IV 1 25.01.2020 г.
Български език и

литература

V, VI, VII, VIII –X, XI и ХII 6 до 15.12.2019г.
Английски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 до 20.01.2020г.
Немски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 до 24.01.2020г.
Испански език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 до 24.01.2020г.
Италиански език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 до 24.01.2020г.
Руски език V, VI, VII, VIII, IX, X, XI и ХII 8 до 12.01.2020г.
Френски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 до 24.01.2020г.
Математика IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI и ХII 9 до 14.12.2019г.
Информатика IV – V, VI,

VII – VIII, IX – X,

XI –XII

5 до 11.01.2020г.
Информационни

технологии

V – VIIІ и ІХ – ХІІ 2 до 12.01.2020г.
Математическа

лингвистика

V – VII, VIII – IХ, X – ХІ и ХІІ 4 до 10.01.2020г.
Философия VIII – ХII 1 до 29.01.2020г.
История и цивилизации V, VІ, VІІ, VІІІ, ІХ, Х, ХІ – ХІІ 7 до 19.01.2020г.
География и икономика V, VІ, VІІ, VІІІ, ІХ, Х – ХІІ 6 до 19.01.2020г.
Гражданско образование I – IV, V – VIII, IX– ХІІ 3 до 06.03.2020г.
Физика VII, VIII, IX, X,

XI – ХII

5 до 12.01.2020г.
Астрономия V – VI, VII – VIII, IX – X, XI – ХII 4 до 12.01.2020г.
Химия и опазване на

околната среда

VII, VIII, IX, X и ХI – ХII 5 до 21.01.2020г.
Биология и здравно

образование

VII, VIII, IX, X и ХI – ХII 5 до 31.01.2020г.
Техническо чертане VII – VIII и IX –ХII (2 групи) 3 до 09.02.2020г.

2.ОБЛАСТЕН КРЪГ

Класове и състезателни групи, за които се провежда областен кръг

Ученическа олимпиада Класове Брой

Състеза

телни групи

Време на

провеждане

Знам и мога IV 1 29.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Български език и

литература

V, VI, VII, VIII –X, XI и ХII 6 22.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Английски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 09.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Немски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 15.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Испански език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 15.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Италиански език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 15.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Руски език V, VI, VII, VIII, IX, X, XI и ХII 8 8.02.2020 г.

Начало 9:00 ч

Френски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 15.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Математика IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI и ХII 9 01.02. 2020 г.

Начало 9:00 ч.

Информатика IV – V, VI,

VII – VIII, IX – X,

XI –XII

5 15.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Информационни

технологии

V – VIIІ и ІХ – ХІІ 2 08.03.2020 г.
Математическа

лингвистика

V – VII, VIII – IХ, X – ХІ и ХІІ 4 14.02.2020 г.

Начало 14:00ч.

Философия VIII – ХII 1 08.02.2020 г.

Начало 14:00ч.

История и цивилизации V, VІ, VІІ, VІІІ, ІХ, Х, ХІ – ХІІ 7 29.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

География и икономика V, VІ, VІІ, VІІІ, ІХ, Х – ХІІ 6 22.02.2020 г.

Начало 14:00ч.

Гражданско образование I – IV, V – VIII, IX– ХІІ 3 20.03. 2020 г.
Физика VII, VIII, IX, X,

XI – ХII

5 22.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Астрономия V – VI, VII – VIII, IX – X, XI – ХII 4 16.02.2020 г.

Начало 14:00ч.

Химия и опазване на

околната среда

VII, VIII, IX, X и ХI – ХII 5 16.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Биология и здравно

образование

VII, VIII, IX, X и ХI – ХII 5 23.02.2020 г.

Начало 9:00 ч.

Техническо чертане VII – VIII и IX –ХII (2 групи) 3 14.03.2020 г.

Начало 9:00 ч.

3. НАЦИОНАЛЕН КРЪГ

Класове и състезателни групи, за които се провежда национален кръг

Ученическа олимпиада Класове Брой

Състеза

телни групи

Време на

провеждане

Знам и мога IV 1 4.04.2020 г.
Български език и

литература

VII, VIII – Х, XІ и ХII 4 05.04.2020 г.
Английски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 03.2020 г.
Немски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 20.03. – 22.03.

2020 г.

Испански език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 28.03.2020 г.
Италиански език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 21.03.2020 г.
Руски език VIII, IX, X, XI и ХII 5 07.03.2020 г.
Френски език VIII, IX, X, XI и ХIІ 5 21.03.2020 г.
Математика VII, VIII и IX–ХII 3 10.04. – 13.04.

2020 г.

Информатика IV – V, VI,

VII – VIII, IX – X,

XI –XII

5 13.03. – 16.03.

2020 г.

Информационни

технологии

V – VIIІ и ІХ – ХІІ 2 08.05. – 10.05.

2020 г.

Математическа

лингвистика

VIII – IX, X – XI и ХІІ 3 03.04. – 06.04.

2020 г.

Философия VIII – ХII 1 27.03. – 29.03.

2020 г.

История и цивилизации VII, Х и ХII 3 24.04. – 26.04.

2020 г.

География и икономика VII, VIII – IX и X – ХII 3 25.04. – 26.04.

2020 г.

Гражданско образование I – IV, V – VIII, IX– ХІІ 3 05. – 10.05.

2020 г.

Физика VII, VIII, IX, X,

XI – ХII

5 04. – 05.04.

2020 г.

Астрономия VІІ – VІІІ, ІХ – Х и ХІ – ХІІ 3 24.04. – 26.04.

2020г.

Химия и опазване на

околната среда

VII, VIII, IX, X и ХI – ХII 5 21.03. – 22.03.

2020 г.

Биология и здравно

образование

VII – VIII, IX – X и ХI – ХII 3 28.03. – 29.03.

2020 г.

Техническо чертане VII – VIII и IX –ХII (2 групи) 3 24. 04. – 26.04.

2020 г.




Вижте още:


Коментарите са затворени.